Kvalitní peřina pro dokonalý spánek i zdravější život
 

Přikryjte se zázrakem přírody - nejkvalitnější prachová peřina pro dokonalý spánek i zdravější život

     V tomto článku se dozvíte užitečné informace, které pramení z mých 13-ti letých zkušeností prodeje peřin zn. DaunenStep v ČR a SR a 113 zkušeností značky DaunenStep, která se stala celosvětovým synonymem celosvětové kvality pro péřové produkty.

Proč je spánek tak důležitý?

     V dnešní době je důležitost dobrého spánku až příliš často podceňovaná. V dnešní uspěchané době zapomínáme, že máme jen jedno zdraví – a navíc křehké. Nedostatek osvěžujícího odpočinku je zásadním rizikovým faktorem pro rozvoj mnoha problémů i onemocnění. Vliv na psychický stav je nepopiratelný. Nekvalitní spánek vede k podrážděnosti, poruchám pozornosti a neschopnosti soustředit se; klesá naše mentální výkonost, může se prohlubovat stres i úzkost. Špatná spánková hygiena však může z dlouhodobého hlediska vést i k fyzickým obtížím, například se zvyšuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob.

Vzhledem k těmto faktům je s podivem, že kvalitě spánku mnoho lidí věnuje tak málo pozornosti. A to platí i při pořizování přikrývky, která má na hodnotu odpočinku značný vliv. Dívat se při nákupu peřiny nebo polštáře jenom na cenovku nebo líbivost potisku je proto velká chyba.

 

S dobrou peřinou se vyspíte do růžova

     Výběr ideální peřiny je velice důležitý. Pod nekvalitní peřinou můžete trpět horkem nebo chladem. Převalujete se, hledáte polohu, ve které byste dosáhli přiměřené teploty a pohodlí. Tělo a mozek pak nemají čas a příležitost dosáhnout dokonalé regenerace.

     Kvalitní peřina vám naopak umožní cítit se jako v bavlnce a upadnout do hlubokého a ozdravného spánku v optimálních podmínkách. Pamatujte, že spánkem strávíme až třetinu života – a to už stojí za to dopřát si to nejlepší. A to ani nemluvíme o čase pro relaxaci a odpočinek mimo hlavní spánek; o příjemných večerech či ránech prolenošených s partnerem a dalších příležitostech.

 

Slovo "peřina" je odvozené od slova peří. Opravdová peřina je z peří, po staletí ověřeného materiálu.

     Když se chcete cítit uvolněně a příjemně, pravděpodobně nezvolíte syntetický materiál (chemicky upravený ropný produkt - polyester, polyamid). Pravděpodobně zvolíte jiný přírodní materiál - např. bavlnu. Podobné je to i s kvalitní peřinou z přírodního materiálu, Vaším partnerem na mnoho nocí.

V čem je prachové peří výjimečné?

     Prachové peří je geniální výplní přikrývek a ani moderní doba a technologie nepřinesly lepší řešení. To nejkvalitnější prachové peří je získáváno pouze z hrudníků hruníků hus a díky své jedinečné struktuře je objemné, a přitom dokonale měkké, hebké a lehké.

 

 

 

Kvalitní prachová peřina má několik komfortních vlastností. Které to jsou?

  • Tepelná izolace – ideální prachová peřina udržuje teplo a zároveň zabraňuje přehřívání těla
  • Pohlcení vlhkosti (hygroskopičnost) – kvalitní peřina perfektně absorbuje tělesnou vlhkost, uvádí se, že až 2dc za noc. Přes den vhlkost samovolně odpaří do ovsduší.
  • Lehkost – nikdo nestojí o duchnu, která ho přibije k posteli; dobrá peřina musí být lehká a přizpůsobit se tělu. Což prachová peřina splňuje na 100%.
  • Šetrnost – materiál peřiny nesmí být dráždivý, vyvolávat alergie apod. Peřiny DaunenStep mají 4 certifikáty.

 

DaunenStep - moudrost tradice a vylepšení moderními postupy

     Historie značky DAUNENSTEP sahá po několik generací rodiny ECCEL. Marius ECCEL v roce 1907 otevřel svoji první řemeslnou dílnu v centru města Bolzano. Jeho odborná znalost kombinovaná s vysokým nasazením a smyslem pro kvalitu byly základem pro založení značky DaunenStep. Dnes, stejně jako kdysi, jsou produkty vyráběny v Itálii ručně, s krejčovskou péčí řemeslníků a s více jak stoletou zkušeností.

 

 

Peří si zaslouží znovuzískání cti, která mu právem náleží

     Po revoluci začali výrobci dutých vláken = polyesteru (ropného produktu) šířit nepravdivé informace o alergii na peří. Ale jen za účelem zvýšení jejich zisků. Je s podivem, této fámě o alergii na peří mnoho lidí dodnes věří.

           Peřiny z prachového peří jsou sice dražší než obyčejné přikrývky ze syntetických nebo nekvalitních materiálů, ale mají také mnohem vyšší životnost (20-30let)  a nabízí absolutně nesrovnatelný komfort.

 
 
 
 

Je alergie na peří mýtus?

      Někteří lidé se péřovým přikrývkám vyhýbají kvůli obavám z alergických reakcí. Věřte, že alergie na husí, kachní a kajčí prachové peří téměř neexistuje. Toto bylo několikrát vědecky prokázáno. Zmiňovaná alegie, která je mylně zaměňována za alergii na peří, je alergií na domácí prach, který je hnízdištěm roztočů, jejichž exkrementy jsou tím alergenem. Myslíte, že umělé přikrývky nemohou být královstvím roztočů? Ale mohou... Dokonce bylo prokázáno, že v umělých přikrývkách se roztočům daří lépe, než přikrývkách z prachového peří! 

     Prachové peří používané pro luxusní peřiny DaunenStep je navíc během zpracování opakovaně přepíráno a sterilizováno při vysokých teplotách (400 C). Výsledný produkt je tudíž takřka dokonale hypoalergenní a je vhodný i pro velice citlivé osoby.

Kvalitní certifikované prachové peří je vždy v biokvalitě a lůžkoviny z něho vyrobené se mohou prát v pračkách.

Neochuzujte sebe a své blízké o komfort, který umí propůjčit jen prachové peří. 

 

_________________________________________________________________________________________________

Zde jsou moje tipy - nejprodávanější peřiny DaunenStep:

         U každého druhu peřiny můžete zvolit teplotní stupeň a rozměr, který Vám vyhovuje (vyrábí se ve všech rozměrech). Navštivte nás nebo zavolejte (denně 9-21h).

1.) Luxusní peřina se stříbrem ze 100% husího prachového peří DaunenStep G800

Skutečně kvalitní péřová přikrývka, kde se Vám investice na dalších 20-30 let vyplatí ... Výplň tvoří 100% husí prachové peří pouze z hrudníku hus - extra velké chomáčky z certifikovaných chovů 1. třídy (EN 12934). Na povrchu je tkanina z té nejkvalitnější egyptské bavlny "Supersoft Batiste", která je ošetřená antibakteriální technologií "Silver protection", která pracuje na základě nanotechnologií a to vpravením stříbrných iontů (je permanentní, odolná praní a chemickému čištění, v souladu s pH pokožky, redukuje obsah bakterií až o 95% během 2 hodin, eliminuje vznik zápachů). Cena od 9.632,- Kč.

 

2.) Luxusní peřina ze 100% prachového peří DaunenStep D600

Luxusní peřina, jejíž výplň je tvořena výběrovým 100% prachovým peřím z certifikovaných chovů třídy 1 (EN 12934). Povrchový materiál je kvalitní egyptská bavlna "Batiste SuperSoft". Cena od 6.967,- Kč.

 

3.) Luxusní peřina DaunenStep - Atelier ECCEL II La Batista

Exkluzivní prachové přikrývky z kolekce ATELIER ECCEL II.  jsou ty nejkvalitnější produkty z nejjemnějšího výběrového 100% prachového peří bílých hus 1. třídy, které můžete mít. Vždyť tato kolekce nese jméno zakladatelů a majitelů této renomované značky peřin. Povrchová úprava je vyrobena z té nejjemnější egyptské bavlny "NanoBatiste". Cena od 18.684,- Kč.

 Pokud vyšší řadou je tato přikrývka v pravém hedvábí - Atelier ECCEL II La Seta

 

 

A nejluxusnější peřina na světě - Luxusní peřina z kajčího peří L´Edredone La Seta

     Nejluxusnější peřina na světě, jejíž výplň tvoří 100% prachové KAJČÍ PEŘÍ, nejkvalitnější peří na světě a povrchový materiál je vyroben z pravého hedvábí. 

     DaunenStep Vám nabízí tuto peřinu v tom nejkvalitnějším zpracování a to v tom, že k výrobě používá výhradně kajčí prachové peří (chomáčky). Nikoliv kajčí drané peří, které naleznete u výrazně méně kvalitních a levnějších výrobků. Cena od 77.053,- Kč.

_______________________________________________________________________________________

Pokud přesto nechcete zvolit úžasné peří - vyzkoušejte přikrývku z dutého vlákna s vlastnosti peří - NEOSTEP 400

Speciální konstrukce měkkých mikrovláken nejnovější generace neuvěřitelně udržuje kyprost, napodobuje přirozenou vlastnost prachového peří. Cena od 4.275,- Kč.

_______________________________________________________________________________________

 

Nezapomínejte na polštář!

     Pro dokonalý odpočinek je nutná nejen kvalitní peřina, ale také polštář. Kvalitní péřový polštář DaunenStep zajistí perfektní oporu krční páteře. 

     S kvalitním polštářem zažijete osvěžující spánek, po kterém se nebudete budit rozlámaní a unavení, ale plní energie a krásně odpočinutí.

     Polštáře se liší dle typu měkkostí nebo naopak tuhostí - to vše dle poměru peří a prachového peří. Ideální je nás navštívit a polštáře vyzkoušet, ale dokážu Vám sofistikovaně poradit i po telefonu (+420 734 613 557)

 

Napsala  D. Havrdová, jednatelka LUXURY Interior 24 s.r.o.

 

 

 

Diskuse
Autor:Jegolnikova
Datum:říj 12, 2018
Peří a zase jen peří všechno jiné nestojí za nic
LUXURY Interior 24 s.r.o., Barrandova 1920/7, 143 00 Praha 4 - Modřany Sunlight systems - tvorba e-shopů
Posteľné obliečky