Luxusní peřiny ze 100% husího prachového peří,  polštáře, dekorativní péřové přehozy

Internetový obchod se show-room

 

 

 

"Naši zákazníci na sobě nešetří a milují peřiny DaunenStep"
Rychlý kontakt

Správný výběr kvalitní peřiny je důležité rozhodnutí.

Zavolejte, napište nebo nás po dohodě navštivte v našem showroom.

(denně 9 - 21 hod.)

LUXURY Interior 24 s.r.o.

Barrandova 7, Praha 4 Modřany

Odpovědný vedoucí: D. Havrdová

Tel.: +420 734 613 557

Email: hqi@email.cz

Teplotní stupně peřin

1. MID Season : Pro teplé letní noci nebo do dobře vytápěných místností.

2. Classic Winter : Teplotní stupeň pro jaro / podzim  nebo pro středně vytápěné místnosti. Celoroční přikrývka.

3. Cold Winter : Teplotní stupeň pro zimu nebo pro méně vytápěné místnosti. Teplejší celoroční přikrývka.

4. Artic Winter : Teplotní stupeň pro zimu nebo pro minimálně vytápěné místnosti. Teplá zimní přikrývka.

5.TRIO 4 SEASON : Tato varianta se skládá ze dvou přikrývek s rozdílným teplotním stupněm (1x Mid-Season, 1x Classic Winter), které se spojí speciálními cvočky. Tyto 2 prošívané přikrývky lze použít též samostatně v méně chladných obdobích.

Napište nám:

Kvalitní peřina pro dokonalý spánek i zdravější život
 

Přikryjte se zázrakem přírody - nejkvalitnější prachová peřina pro dokonalý spánek i zdravější život

     V tomto článku se Vám sdělím užitečné informace, které pramení z mých 11-ti letých zkušeností prodeje peřin zn. DaunenStep v ČR a SR. Pokud Vás během 3 minut přesvědčí, věřte, že uděláte dobré životní rozhodnutí, že se výrazně zlepší kvalita Vašeho spánku a Vašeho života. 

     V dnešní době je důležitost dobrého spánku až příliš často podceňovaná. V dnešní uspěchané době zapomínáme, že máme jen jedno zdraví – a navíc křehké. Nedostatek osvěžujícího odpočinku je zásadním rizikovým faktorem pro rozvoj mnoha problémů i onemocnění. Vliv na psychický stav je nepopiratelný. Nekvalitní spánek vede k podrážděnosti, poruchám pozornosti a neschopnosti soustředit se; klesá naše mentální výkonost, může se prohlubovat stres i úzkost. Špatná spánková hygiena však může z dlouhodobého hlediska vést i k fyzickým obtížím, například se zvyšuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob.

Vzhledem k těmto faktům je s podivem, že kvalitě spánku spousta lidí věnuje tak málo pozornosti. A to platí i při pořizování přikrývky, která má na hodnotu odpočinku značný vliv. Dívat se při nákupu peřiny nebo polštáře jenom na cenovku nebo líbivost potisku je proto velká chyba.

     Níže naleznete mé tipy na vyzkoušené produkty našimi zákazníky, odkaz na článek " Alergie na peří je mýtus"  , že peřiny DaunenStep mají 4 certifikáty a další.

 

Začnu tím hlavním, co je peřina?

Slovo "peřina" je odvozené od slova peří. Pravá peřina je z peří, po staletí ověřeného materiálu.

     Když se chcete cítit uvolněně a příjemně, oblečete se do umělých materiálů? Myslím, že se nenajde nikdo, komu je příjemnější syntetický materiál (chemicky upravený ropný produkt - polyester, polyamid), než například jiný přírodní materiál - bavlna. Trefné přirovnání - takhle je to i s kvalitní peřinou z přírodního materiálu, Vaším partnerem na mnoho nocí, se kterým strávíte 30% svého života.

 

Peří si zaslouží znovuzískání cti, která mu právem náleží

     Po revoluci začali výrobci dutých vláken = polyesteru (ropného produktu) šířit nepravdivé informace o alergii na peří. Ale jen za účelem zvýšení jejich zisků. Je s podivem, této fámě o alergii na peří mnoho lidí dodnes věří - mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, 11 let komunikuji se zákazníky.

     Spánkem strávíme až třetinu života – a to už stojí za to dopřát si to nejlepší. A to ani nemluvíme o čase pro relaxaci a odpočinek mimo hlavní spánek; o příjemných večerech či ránech prolenošených s partnerem a dalších příležitostech.

       Peřiny z prachového peří jsou sice dražší než obyčejné přikrývky ze syntetických nebo nekvalitních materiálů, ale mají také mnohem vyšší životnost (20-30let)  a nabízí absolutně nesrovnatelný komfort.
 
 
 
 

Prý alergie na peří?

      Někteří lidé se péřovým přikrývkám vyhýbají kvůli obavám z alergických reakcí. Věřte, že alergie na husí, kachní a kajčí prachové peří téměř neexistuje. Toto bylo několikrát vědecky prokázáno. Zmiňovaná alegie, která je mylně zaměňována za alergii na peří, je alergií na domácí prach, který je hnízdištěm roztočů, jejichž exkrementy jsou tím alergenem. Myslíte, že umělé přikrývky nemohou být královstvím roztočů? Ale mohou... Dokonce bylo prokázáno, že v umělých přikrývkách se roztočům daří lépe, než přikrývkách z prachového peří! 

     Prachové peří používané pro luxusní peřiny DaunenStep je navíc během zpracování opakovaně přepíráno a sterilizováno při vysokých teplotách (400 C). Výsledný produkt je tudíž takřka dokonale hypoalergenní a je vhodný i pro velice citlivé osoby.

Kvalitní certifikované prachové peří je vždy v biokvalitě a lůžkoviny z něho vyrobené se mohou prát v pračkách.

Neochuzujte sebe, potažmo i Vaše děti o komfort, který umí propůjčit jen prachové peří. 

 

Proč je kvalitní spánek tak důležitý?

     Nedostatek osvěžujícího odpočinku je zásadním rizikovým faktorem pro rozvoj mnoha problémů i onemocnění. Vliv na psychický stav je nepopiratelný. Nekvalitní spánek vede k podrážděnosti, poruchám pozornosti a neschopnosti soustředit se; klesá naše mentální výkonost, může se prohlubovat stres i úzkost. Špatná spánková hygiena však může z dlouhodobého hlediska vést i k fyzickým obtížím, například se zvyšuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob.

     Vzhledem k těmto faktům je s podivem, že kvalitě spánku spousta lidí věnuje tak málo pozornosti. A to platí i při pořizování „vybavení“, které má na hodnotu odpočinku značný vliv. Dívat se při nákupu peřiny jenom na cenovku je velká chyba.

 

Kvalitní prachová peřina má několik komfortních vlastností. Které to jsou?

  • Tepelná izolace – ideální prachová peřina udržuje teplo a zároveň zabraňuje přehřívání těla
  • Pohlcení vlhkosti (hygroskopičnost) – kvalitní peřina perfektně absorbuje tělesnou vlhkost, uvádí se, že až 2dc za noc. Přes den vhlkost samovolně odpaří do ovsduší.
  • Lehkost – nikdo nestojí o duchnu, která ho přibije k posteli; dobrá peřina musí být lehká a přizpůsobit se tělu. Což prachová peřina splňuje na 100%.
  • Šetrnost – materiál peřiny nesmí být dráždivý, vyvolávat alergie apod. Peřiny DaunenStep mají 4 certifikáty.

 

V čem je prachové peří výjimečné?

     Prachové peří je geniální výplní přikrývek a ani moderní doba a technologie nepřinesly lepší řešení. To nejkvalitnější prachové peří je získáváno pouze z hrudníků hruníků hus a díky své jedinečné struktuře je objemné, a přitom dokonale měkké, hebké a lehké.

 

 

 

DaunenStep - moudrost tradice a vylepšení moderními postupy

Přikrývky z prachového peří mají dávnou tradici. 

     Historie značky DAUNENSTEP sahá po několik generací rodiny ECCEL. Marius ECCEL v roce 1907 otevřel svoji první řemeslnou dílnu v centru města Bolzano. Jeho odborná znalost kombinovaná s vysokým nasazením a smyslem pro kvalitu byly základem pro založení značky DaunenStep. Dnes, stejně jako kdysi, jsou produkty vyráběny v Itálii ručně, s krejčovskou péčí řemeslníků a s více jak stoletou zkušeností.

 

 

_________________________________________________________________________________________________

Zde jsou moje tipy - nejprodávanější vyzkoušené kousky:

         U každého druhu peřiny můžete zvolit teplotní stupeň a rozměr, který Vám vyhovuje (vyrábí se ve všech rozměrech). Navštivte nás nebo zavolejte (denně 9-21h).

1.) Luxusní peřina se stříbrem ze 100% husího prachového peří DaunenStep G800

-  Jedná se o dostupný luxus a kvalitu. Cuin 850 (velké chomáčky prachového peří). Nad touto řadou už jsou jen peřiny Atelier ECCEL, a pak ž nic lepšího neexistuje. Dražší, ale investice se opravdu vyplatí. Velmi jemná egyptská bavlna na povrchu, použita metoda silver protectiom (se stříbrem - antibakteriální)

 

2.) Luxusní peřina ze 100% prachového peří DaunenStep D600

- Cenově dostupnější, ale kvalita je TOP. Cuin 770. Na povrchu je jemná egyptská bavlna, která svou jemností podporuje vlastnosti lehounkého prachového peří.

 

3.) Luxusní peřina DaunenStep - Atelier ECCEL II La Batista

-  Nejluxusnější a nejkvalitnější peřina z husího prachového peří, kterou můžete mít - kolekce Atelier ECCEL. La Batista je v nejjemněší bavlně "Nanobatiste". Pokud chcete jít ještě o laťku výše, můžete tuto přikrývku zvolit v pravém hedvábí - Atelier ECCEL II La Seta

 

 

A nejluxusnější peřina na světě - Luxusní peřina z kajčího peří L´Edredone La Seta

     Nejluxusnější peřina na světě, jejíž výplň tvoří 100% prachové KAJČÍ PEŘÍ, nejkvalitnější peří na světě a povrchový materiál je vyroben z pravého hedvábí. 

     DaunenStep Vám nabízí tuto peřinu v tom nejkvalitnějším zpracování a to v tom, že k výrobě používá výhradně kajčí prachové peří (chomáčky). Nikoliv kajčí drané peří, které naleznete u výrazně méně kvalitních a levnějších výrobků.

_______________________________________________________________________________________

 

Nezapomínejte na polštář!

     Pro dokonalý odpočinek je nutná nejen kvalitní peřina, ale také polštář. Kvalitní péřový polštář DaunenStep zajistí perfektní oporu krční páteře. 

     S kvalitním polštářem zažijete osvěžující spánek, po kterém se nebudete budit rozlámaní a unavení, ale plní energie a krásně odpočinutí.

     Polštáře se liší dle typu měkkostí nebo naopak tuhostí - to vše dle poměru peří a prachového peří. Ideální je nás navštívit a polštáře vyzkoušet, ale dokážu Vám sofistikovaně poradit i po telefonu (+420 734 613 557)

 

Napsala  D. Havrdová, jednatelka LUXURY Interior 24 s.r.o.

 

 

 

Diskuse
Zatím žádné příspěvky
Aktuality
Novinky na email
Partneři
Posteľné obliečky