Luxusní peřiny ze 100% husího prachového peří,  polštáře, dekorativní péřové přehozy

Internetový obchod se show-room

 

 

 

"Naši zákazníci na sobě nešetří a milují peřiny DaunenStep"
Teplotní stupně peřin

1. MID Season : Pro teplé letní noci nebo do dobře vytápěných místností.

 

2. Classic Winter : Teplotní stupeň pro jaro / podzim  nebo pro středně vytápěné místnosti. Celoroční přikrývka.

3. Cold Winter : Teplotní stupeň pro zimu nebo pro méně vytápěné místnosti. Teplejší celoroční přikrývka.

4. Artic Winter : Teplotní stupeň pro zimu nebo pro minimálně vytápěné místnosti. Teplá zimní přikrývka.

5.TRIO 4 SEASON : Tato varianta se skládá ze dvou přikrývek s rozdílným teplotním stupněm (1x Mid-Season, 1x Classic Winter), které se spojí speciálními cvočky. Tyto 2 prošívané přikrývky lze použít též samostatně v méně chladných obdobích.

Rychlý kontakt

Správný výběr kvalitní peřiny je důležité rozhodnutí.

Zavolejte, napište nebo nás po dohodě navštivte v našem showroom.

(denně 9 - 21 hod.)

LUXURY Interior 24 s.r.o.

Barrandova 7, Praha 4 Modřany

Odpovědný vedoucí: D. Havrdová

Tel.: +420 734 613 557

Email: hqi@email.cz

Napište nám:

Proč zvolit peřiny a polštáře DaunenStep

    

    Historie značky DAUNENSTEP sahá po několik generací rodiny ECCEL. Marius ECCEL v roce 1907 otevřel svoji první řemeslnou dílnu v centru města Bolzano. Jeho odborná znalost kombinovaná s vysokým nasazením a smyslem pro kvalitu byly základem pro založení značky DaunenStep. Dnes, stejně jako kdysi, jsou produkty vyráběny v Itálii ručně, s krejčovskou péčí řemeslníků a více jak stoletou zkušeností.

 

Peřiny a polštáře Daunenstep mají mezinárodní certifikáty

   Nomite je mezinárodní značka založená na vědeckých výzkumech. Identifikuje produkty z peří a prachového peří vysoké kvality vhodné pro osoby alergické na domácí prach. Peřiny a polštáře z peří vytváří optimální podmínky během našeho odpočinku a naopak nepříznivé podmínky pro roztoče, kteří upřednostňují vlhké prostředí. Velmi kompaktní látka pak zabraňuje průniku peří směrem na povrch a roztočů směrem dovnitř.

   DaunenStep, společně se společností EDFA (mezinárodní asociace pro peří a péřové výrobky) garantuje správný chov hus.

   DaunenStep používá peří výhradně z certifikovaných chovů, u kterých je garantováno správné zacházení se zvířaty v souladu s německou normou TUV.

   Oeko-tex standard 100 - Důvěra v látky - je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analizovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.

  „International Down and Feather Bureau“ - Světová asociace, jejíž je DaunenStep je členem, seskupuje producenty péřových výrobků a instituty provádějící analýzy.

 Průběžně prováděné testy v členských i nezávislých laboratořích zajišťují kvalitu surovin i hotových produktů.

 

 

Jaký je rozdíl mezi klasickým peřím a peřím prachovým?

Prachové peří je velmi lehké a jemné, vyrůstá na hrudníku hus. Každé pírko je tvořeno z tisíců jemných vláken, vyrůstajících ze středu všemi směry, což všem produktům z prachového peří dodává objem a měkkost. Klasické peří tvoří malá pera s brčky.

 

Vlastnosti prachového peří

  • Peřiny DaunenStep jsou hypoalergenní
  • Peřiny DaunenStep se mohou se prát na 40 ° C
  • Peřiny DaunenStep jsou hygroskopické (přirozeně odvádí vlhkost od těla)
  • Peřiny DaunenStep mají vysokou životnost ( 20 - 30 let )

 

 

Jak vybrat tu nejlepší peřinu z prachového peří?

   Na trhu najdeme mnoho péřových výrobků, které se podobají svým vzhledem, ale odlišují kvalitou a tím i cenou. Jak si vybrat kvalitní péřový výrobek?

1. Kvalita prachového peří je určena velikostí vlastního peří. Velikost se měří pomocí veličiny zvané “filling power“. V praxi to znamená, že čím větší chomáček = větší objem = vyšší kvalita = lehčí výrobek. "Filling power" určuje poměr váhy a objemu peří a je měřen v krychlových palcích (cuin). Čím větší jsou jednotlivá pírka, tím méně jich potřebujeme k naplnění určitého objemu a tedy k dosažení pokrývky s daným teplotním koeficientem.

2. Procentuální zastoupení peří a prachového peří ve výrobku určuje jeho kvalitu. Nejvíce ceněné jsou produkty se 100% podílem prachového peří. Barva používaného peří je bílá, ale je normální pokud je přítomna i určitá část peří tmavšího, které nijak nesnižuje kvalitu a je zárukou přírodního výrobku.

3. Certifikace - Peří a prachové peří musí být certifikované ohledně praní a sterilizace. Musí být originální, což znamená nikdy použité.

4. Jasnost informací - Na etiketě a přikládaném materiálu byste vždy měli najít veškeré důležité informace o zakoupeném výrobku.

5. Při výběru peřiny Vám poradíme  - Pokud nemáte s výběrem peřin zkušenosti, navštivte náš show-room, kde Vám budeme peřiny osobně prezentovat.

 

 

Teplotní stupně peřin

   Peřiny Daunenstep jsou vyráběny v různých teplotních stupních pro použití v různých ročních obdobích. Hřejivost peřiny je určena množstvím výplně, „více peří = více tepla“.

MID SEASON - Teplá peřina na zimu

CLASSIC WINTER -  Celoroční využití, i pro málo vytápěné prostory

COLD WINTER - Teplejší letní peřina, lze využít celoročně ve více vytápěných prostorách

ARTIC WINTER - Peřina pro více vytápěné prostory a pro nejteplejší letní noci                                                                             

 

Povrchové materiály peřin Daunenstep

Il Cashmere - směs 15% kašmíru, 85 % bavlny

La Seta - 100% hedvábí s žakárovým vzorem

La Batista - 100% bavlna EXTRA Batiste s vyběrovými dlouhými bavlněnými vlákny

Daunenstep 800 - Super Batista - 100% bavlna s antibakteriální úpravou SILVER PROTECTION

Daunenstep 600 - Batista Supersoft - 100% bavlna

Daunenstep 400,200 - Batista - 100% bavlna

 

Je alergie na peří mýtus ?

   Většina alergií, kterými lidé trpí, nejsou alergiemi způsobenými kvalitním certifikovaným peřím. Jedná se spíše o alergie na prachové částice, které se mohou ukládat v nekvalitně vyrobených peřinách a polštářích s použitím necertifikovaného peří. Alergie na peří byla prokázána jen u extrémně malého množství lidí. Existují výzkumy, které potvrzují, že v syntetických polštářích a peřinách se objevuje mnohem větší množství alergenů, než v těch přírodních, péřových.

Peřiny a polštáře z prachového peří se používají po staletí. Není důvod obávat se jejich závadnosti v případě, že si zakoupíte kvalitní výrobek se všemi certifikáty, které vám zaručí kvalitu.

   Za 9 let prodeje značky DaunenStep, na základě našich zkušeností, zkušeností tisíce zákazníků po celém světě, ale i zpětné vazby od našich spokojených zákazníků Vám dokážeme poradit s výběrem peřiny tak, aby maximálně vyhovovala Vašim představám. Neváhejte nám zavolat na +420 734 613 557, napsat email hqi@email.cz  nebo nás můžete po dohodě navštívit v našem show-room, kde Vám budeme peřiny osobně prezentovat.

Aktuality
Novinky na email
Partneři
Posteľné obliečky